dzięki nim i dla nich..

sobota, 4 września 2010

the number one?

Jest, jest chyba jest..!!! Inny od tych z poprzedniego posta..
Trzeba jeszcze popracować nad napisem, ale jest ;] Dodatkowo myślimy nad cytatami i nad treścią. Bo kartka jest rozkładana na 3. Nie pokazałam środka, bo dopiero jak się zdecydujemy na treść, to pochwalę się wnętrzem.
A tu nasz "prototyp":

Macie racje, nam też czegoś brakowało na tym zaproszeniu i dodaliśmy, a właściwie "odjęliśmy" ;p
Zaproszenie zostaje, zatwierdzony chyba już na AMEN, winietki i zawieszki "prototypy" już się robią. Do tego powstanie jeszcze Księga Gości i inne atrakcje i pamiątki (ale to troszkę później). Bo zdradzę mały sekret chcemy, aby to wesele było niezapomniane nie tylko dla nas, ale dla osób, które będą się z nami bawić. I tyle..

Ps. Droga Dziurko zaproszenie, które podoba się Tobie nam również, ale zrobienie go w ilości 50 sztuk graniczy z cudem. A poza tym.. nie mam pomysłu na resztę gadżetów "weselnych". Ono jest ładne, ale chyba jedynie dla kilku sztuk z okazji ślubu, jako pamiątka. Ale dziękuję za pomoc.
W ogóle dziękuję Wam wszystkim za ocenę i rady!

4 komentarze:

 1. Nie wiem czemu, ale mi coś w tej kartce brakuje, jakiegoś symbolu ślubnego, jakieś malutkie obrączki na środku?

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja nadal jestem za zaproszeniem nr 1 z poprzedniego posta!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też bym coś jeszcze do niej dodała...jakiś symbol...bo taka trochę pusta się wydaje...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy nie będę zbyt upierdliwa jeśli powiem, ze te obrączki moim zdaniem lepiej by wyglądały niżej, lub też napis byłby całkowicie po środku i ewentualnie drugi pasek wstążki powyżej, co o tym myślisz? dodam jeszcze, że zawieszki w następnym poście są super ;)

  OdpowiedzUsuń

Za każdych słów kilka, słodka witaminka..