dzięki nim i dla nich..

sobota, 4 września 2010

oto jest pytanie..

Hm.. w końcu musiała przyjść ta chwila, albo może musiałam w końcu dojrzeć do tej chwili, aby wymyślić wzór swoich zaproszeń ślubnych. Mam zgryz, bo.. nie wiem na co się zdecydować. Rozmiar raczej wiem jaki bym chciała, podłużne 21x10 cm ale reszta..a i wiem, że chyba odcienie ecrui, brązu może złota. Jakiś czas temu znalazłam u Babusi piękne koronki, jest ich cała siatka ;) jak je zobaczyłam stwierdziłam, że one posłużą za element dekoracyjny w moich zaproszeniach;) hm.. ale teraz sama nie wiem. Pokażę Wam jakie udało mi się wczoraj zrobić 3 wzory (i 4 lekka modyfikacja jednej, bo dodałam krople).. napiszcie, co myślicie, może jakieś sugestie?
wzór nr 1

wzór nr 2

wzór nr 3

wzór nr 4
I chciałabym, aby były skromne. Nie chcę przepychu, chcę aby były proste, nie prostackie. hm.. to mam zgryz.. na pewno na tym się nie skończy..

6 komentarzy:

 1. Dla mnie 1 i 2 jest fajne, ale w 2 dałabym jeszcze krople jako środki kwiatków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie 1 albo 2. Tylko teraz się zastanów ile masz zrobić tych zaproszeń, bo jeżeli dużo, to sądzę że wzór 1 będzie baardzo pracochłonny i zrobienie np 100 takich zajęłoby wieki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej podoba mi się pierwsze, dużo ich potrzebujesz zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 4. min. 50, ale.. wiecie co.. mam nowy pomysł.. troszkę mniej pracochłonny.. za chwilę biorę się za próby stworzenia mojego wytworu wyobraźni ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. aaaaaaa i dziękuję za opinie ;)
  Cenne i twórcze ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. ja jestem za pierwszym wzorem. Prosta, elegancka i z klasą - tak jak lubię!

  OdpowiedzUsuń

Za każdych słów kilka, słodka witaminka..